Novotná
Dětské hřiště
Položka č.: 238152Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:04
litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)