Ant. Žižka
Břízky u jezírka
No.: 231334Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:12
olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)