Ant. Žižka

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    No.: 231334

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:12

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)