Josef Glückselig

(1908-1986)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 273969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05

    olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)