Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
Položka č.: 273969Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)