St. Sedlář

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)