St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)