A. Fischer

  • A. Fischer

    Položka č.: 282473

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17

    olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)