A. Fischer
Položka č.: 282473Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17
olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)