Dalibor Matouš
(1925-1992)
Klaun
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:55
litografie, 14,1 x 10,1 cm, sign. PD Matoni, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)