Dalibor Matouš

(1925-1992)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Klaun

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:55

    litografie, 14,1 x 10,1 cm, sign. PD Matoni, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)