• Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Položka č.: 264730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:30

    litografie, 17,5 x 8 cm, sign. DU Kadrnožka, č. 45/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Kolotoč života

    Položka č.: 264729

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:31

    litografie, 1986, 13,3 x 9,4 cm, sign. PD Kadrnožka, 155/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • M. Kahn

    Dívka se srdci

    Položka č.: 185708

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:32

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Eva Kořánová

    K lásce

    Položka č.: 264724

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:33

    suchá jehla, 2001, 6,7 x 7 cm, sign. DU Kořánová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Ženka Vizinová

    Položka č.: 264861

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:34

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Nely van de Weerd de Haas

    Položka č.: 264860

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:35

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Marta Krátká

    Položka č.: 264859

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:36

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Müllenhoff

    Položka č.: 264858

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:37

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Růže

    Položka č.: 264857

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jakub Krejčí

    Ryby

    Položka č.: 264717

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:39

    litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Kuba 91, autorský tisk, pokrčený papír, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Ex Libris Evy + Karola Bílkových

    Položka č.: 264862

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:40

    litografie, 1988, 10 x 8 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Léto

    Položka č.: 264726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:41

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Tvář

    Položka č.: 264728

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:42

    ruleta, suchá jehla, 5 x 8,7 cm, sign. PD Karel Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Jaro

    Položka č.: 264727

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:43

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Loď bláznů

    Položka č.: 264725

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:44

    ruleta, suchá jehla, 12,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Musil 2010, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Čich

    Položka č.: 264772

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:45

    litografie, 1991, 13 x 17 cm, sign. PD Petr Poš 1991, č. 36/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Hmat

    Položka č.: 264771

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:46

    litografie, 1991, 13 x 17 cm, sign. PD Petr Poš 1991, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří II.

    Položka č.: 249433

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:47

    litografie, 14,7 x 9,1 cm, signatura, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Leo Slavík

    Ex Libris Leo Slavík

    Položka č.: 264853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:48

    linoryt, 7 x 8,8 cm, sign. PD Leo Slavík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milan Staněk

    (1931-2015)

    Strom v krajině

    Položka č.: 264745

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:49

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 264852

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 264811

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:51

    ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ex Libris J. Siblík

    Položka č.: 264856

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:52

    litografie, 1962, 16 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 62, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)