Jiří Slíva
28 shades of Kafka
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:15
litografie, 38 x 48 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 24/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jiří Slíva
Franz Kafka v zajetí písma
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:16
lept, 39 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 22/30, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Jiří Slíva
Buddha
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:17
litografie, 42,1 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Normal Genial
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:18
akryl, plátno, 50 x 39,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Jiří Slíva
Rodácy
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:19
kresba, 21 x 29 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)
Jiří Slíva
Schwarz Kafka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:20
litografie, 28,5 x 20 cm, sign. LD Jiří Slíva, rám, č. 32/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Jiří Slíva
Franz Kafka na brigádě
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:21
kresba, akvarel, 28,2 x 19,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Jiří Slíva
Ex libris JS
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:22
lept, 2012, 14,7 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jiří Slíva
Broučci
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:23
litografie, 19 x 29 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 10/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Slíva
Kurz absurdního románu
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:24
kresba, 19 x 28,5 cm, sign. LD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Republique Kafkasque
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:25
kresba, akvarel, 2018, 25,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jiří Slíva
Kafka Open
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:26
suchá jehla, 34,4 x 19,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Slíva
Bambino di Kafka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:27
kresba, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Proces
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:28
lept, 2019, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Marx, Kafka, Orwel
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:29
kresba, 19 x 29 cm, sign. LD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Jiří Slíva
Ceci n est pas
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:30
kresba, 28,7 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Slíva
Franz s Ottlou
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:31
kresba, 30 x 21,7 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)
Jiří Slíva
Bohemian Pride
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:32
litografie, 30 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 22/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Slíva
Café Metamorphosis
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:33
litografie, 32,3 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, A.T., soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Proměna
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:34
kresba, 38,5 x 28 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Slíva
Istanbul 1916
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:35
kresba, 19 x 27,5 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Zrození brouka
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:36
lept, 16,5 x 11,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Broučci
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:37
akryl, plátno, 39 x 60 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Jiří Slíva
Hradčana
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:38
kresba, plátno, 63,5 x 83,5 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Jiří Slíva
Kafkaktus
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:39
olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Jiří Slíva
Už jsi mě četl?
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:40
litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 23/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Jiří Slíva
Metamorphoblues
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:41
lept, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Jiří Slíva
Kafkafe
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:42
akryl, 39,5 x 30 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Jiří Slíva
Kafka Freud (brýle)
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:43
koláž, kresba, 17 x 21 cm, sign. PU Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Smart Food!
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:44
litografie, 55 x 81 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. VII/XX, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)