Neurčený
Taneční pár
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:04
tuš, papír, 21,2 x 27,7 cm, sign. PD , papír na okrajích nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Odpočinek po závodu
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:05
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, sign. LD, papír v pravém horním rohu lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Rychlobruslař
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:06
tuš, papír, 14,1 x 21,2 cm, sign. PD , papír v levém dolním rohu přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Dezinfekce
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:07
tuš, papír, 13,9 x 21,2 cm, sign. LD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Zraněná baletka
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:08
tuš, papír, 13,7 x 21 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Běžci
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:09
tuš, papír, 21,3 x 14,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Basketbal
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:10
tuš, papír, 21,2 x 13,5 cm, sign. PD , papír u dolního okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Lyžařka
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:11
tuš, papír, 21,2 x 14,1 cm, sign. LD, papír u dolního okraje nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Veslař
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:12
tuš, papír, 21,2 x 16,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Dvojice v plavkách
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:13
tuš, papír, 21,1 x 14 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
V plavkách
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:14
tuš, papír, 22,5 x 15,9 cm, sign. LD, LD věnování Miškovi Borek… 1979, papír u levého horního rohu lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Wrestleři
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:15
tuš, papír, 14,1 x 21,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Běžec
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:16
tuš, papír, 21,2 x 14,1 cm, sign. PD , na obou stranách papíru je skica běžce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Házená
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:17
tuš, papír, 21,3 x 27 cm, sign. LD, PD Kouše ho pod vodou, papír na levém okraji pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Krasobruslaři
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:18
tuš, papír, 14,1 x 21,3 cm, sign. PD , papír na levém okraji lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Neurčený
Knock out
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:19
tuš, papír, 21,2 x 23,2 cm, sign. PD , papír na pravém okraji přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Slíva
Franz Kafka Blues
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:00
litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , rám, č. 9/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Jiří Slíva
I dreamed I was Kafka
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:01
litografie, 32 x 42,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 8/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Multiple Kafka
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:03
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jiří Slíva
Kafka-Sky Prague Hommage á Magritte
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:04
litografie , 43 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 5/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Úplněkafka
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:05
litografie , 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 6/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Kafka, Golem, Švejk
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:06
litografie , 25 x 33 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 26/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Jiří Slíva
Zámek Proměna
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:07
akryl, plátno, 2024, 40 x 19,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Jiří Slíva
Verwandlung x 4 - Beatles
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:08
kresba, 29 x 19 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Slíva
Tango Kafkaesco
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:09
litografie, 39 x 23 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 26/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Slíva
Franz Kafka kouká z vln
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:10
lept, 28,6 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 13/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Franz Kafka na brouku
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:11
lept, 2012, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 11/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Jiří Slíva
Metamorphosis de Luxe
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:12
lept, 2016, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, A.T., soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Book Review
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:13
lept, 2014, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 11/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Frrrranz
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:14
litografie, 39 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 10/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar