• Jana Míčková

    (1940-2020)

    Noční krajina

    Položka č.: 264781

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:17

    akvarel, papír, 1968, 20,5 x 29,3 cm, sign. PD Jana 68, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Položka č.: 264780

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:18

    akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Pohled z Rysů na Kopky

    Položka č.: 282704

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:19

    tempera, papír, 43 x 63,5 cm, sign. PD Lehniansky?, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Interiér kostela

    Položka č.: 282703

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:20

    pastel, křída, papír, 1954, 39 x 46,5 cm, monogr. LD J.P 54, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 282702

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:21

    akvarel, papír, 1972, 22,5 x 61 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 261265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:22

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 42,4 cm, monogramováno PD Š.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Voraři

    Položka č.: 282707

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:23

    akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Továrna na předměstí

    Položka č.: 282706

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:24

    akvarel, papír, 59 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Červené střechy

    Položka č.: 282705

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:25

    olejová tempera, papír, 48,6 x 68,7 cm, silně potrhané okraje papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Beduín

    Položka č.: 274420

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:26

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Palermo

    Položka č.: 276789

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:27

    voskový pastel, papír, 30 x 40 cm, PD značeno autorským razítkem Alois Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kavkaz II.

    Položka č.: 276790

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:28

    voskový pastel, papír, 1971, 20,5 x 28,5 cm, LD značeno autorským razítkem Alois Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Dívka prohnutá v pase

    Položka č.: 262248

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:29

    pastel, uhel, papír, 1951, 52,7 x 45,7 cm, sign. PD Jaroslav Poš 1951, zažloutlý, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • M. Cveiková

    Svatá Bernadetta

    Položka č.: 277573

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:00

    olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Pivoňky

    Položka č.: 248857

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:01

    akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    Položka č.: 264311

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:02

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Položka č.: 281685

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:03

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plachetnice na jezeře II.

    Položka č.: 246259

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:04

    olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Plachetnice na jezeře I.

    Položka č.: 246258

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:05

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Pohádka Čarovný ostrov

    Položka č.: 139630

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:06

    tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 264534

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (730 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:07

    olej, plátno, 2008, 60 x 50 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 17.500 CZK (730 €)

  • Jan Tichý

    Astrál IV.

    Položka č.: 121706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:08

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jan Tichý

    Močál

    Položka č.: 121705

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:09

    akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Jan Tichý

    Zvíře

    Položka č.: 275259

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:10

    olej, plátno, 2008, 35 x 45 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jan Tichý

    Krokodýl

    Položka č.: 275258

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:11

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Mirka Věrčáková

    České poupě

    Položka č.: 264777

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:12

    kombinovaná technika, papír, 2010, 18 x 13 cm, sign. UD Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Mirka Věrčáková

    Víno

    Položka č.: 264776

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:13

    kombinovaná technika, papír, 2010, 21 x 14,7 cm, sign. UD Mirka 010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Mirka Věrčáková

    Pisces

    Položka č.: 264778

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 2010, 19,2 x 12,5 cm, sign. UD Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    Položka č.: 280432

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:16

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 280433

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:17

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)