-
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karásek
Strach
Položka č.: 282486Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladisav Kašpar
(1915-1997)
Uherské Hradiště
Položka č.: 282487Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Mandler
(1886-1963)
Portrait Lalky
Položka č.: 282451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Na poli
Položka č.: 282489Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:05
tempera, dřevo, 19,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Muž s povozem
Položka č.: 282488Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:06
tempera, dřevo, 28,5 x 19,3 cm, na zadní straně název, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
George a Mária International Show
Položka č.: 282495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Potok
Položka č.: 282494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Loď
Položka č.: 282493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stařenka
Položka č.: 282492Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Orlík
(1920-1995)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 281808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:16
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:17
tempera,karton, 2021, 56 x 59 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Rosman
Galeona
Položka č.: 277100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomas
Jezero s lekníny
Položka č.: 282497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20
olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Vyšehrad
Položka č.: 282498Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21
suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 207684Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23
linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268391Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24
lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek
(1896-1956)
Praha
Položka č.: 249400Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25
litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
Položka č.: 277779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO