Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Páže

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 24,5 x 20 cm, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kroji

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:40

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:52

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282050

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:09

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:10

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Korinth

    Položka č.: 277077

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:44

    akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Plachetnice

    Položka č.: 270114

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 274442

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Girona ve Španělsku

    Položka č.: 274441

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pláži

    Položka č.: 274440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V Benátkách

    Položka č.: 274439

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 274438

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 274437

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 274436

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Itálie

    Položka č.: 274435

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook