Páže
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 24,5 x 20 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Dívka v kroji
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:40
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Děti
Položka č.: 251447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:52
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:10
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:44
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Plachetnice
Položka č.: 270114Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Město ve Středomoří
Položka č.: 274442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Girona ve Španělsku
Položka č.: 274441Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Na pláži
Položka č.: 274440Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
V Benátkách
Položka č.: 274439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ve Středomoří
Položka č.: 274438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ve Středomoří
Položka č.: 274437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Prosluněná kolonáda
Položka č.: 274436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Z Itálie
Položka č.: 274435Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)