Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230306Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
Položka č.: 269288Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Leon Wyczolkowski
(1852-1936)
Sosny
Položka č.: 279160Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Benetka
Neočekávaná překvapení
Položka č.: 282527Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:00
sítotisk, 30 x 21 cm, sign. PD Benetka, č. 12/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už je…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Karel Benetka
Praha je zlatá loď
Položka č.: 282526Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:01
sítotisk, 27,5 x 20,5 cm, sign. LD Benetka, č. 15/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…
Jana Bergerová
(1964)
Sedím tu na mezi...
Položka č.: 282528Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:02
suchá jehla, 1989, 49,5 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 7/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Corvin
(1931-2004)
Položka č.: 282529Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:03
serigrafie, 48 x 59 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Hana Čápová
(1956-2019)
Dáma s krokodýlem
Položka č.: 280383Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:04
serigrafie, 1998, 24,9 x 16,9 cm, sign. uprostřed H. Čápová 98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jiří Felger
(1938-1986)
Modré zátiší
Položka č.: 282530Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:05
kombinovaná technika, papír, 62 x 44,5 cm, sign. LD Felger, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
Položka č.: 282545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:06
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
Položka č.: 282544Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:07
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
Položka č.: 282546Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:08
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
Položka č.: 282547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:09
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ž. Hofmanová
Pole
Položka č.: 273989Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:10
olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Hannah Höch
(1889-1978)
Položka č.: 268740Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:11
serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Zdeněk Kindl
Něžná variace (figurativní krajina)
Položka č.: 282531Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:12
monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Pavel Kopp
Neapol Piazza Dante
Položka č.: 282532Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:13
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 5/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu f…
Pavel Kopp
Odraz ve výkladu - Milano
Položka č.: 282533Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:14
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíž…
Ladislav Kuklík
Akt před zrcadlem
Položka č.: 282534Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:15
lept, 1995, 60,5 x 92 cm, sign. DU L. Kuklík 1995, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Ladislav Kuklík
17. listopad 1989
Položka č.: 274942Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:16
kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Ivana Lomová
Kravaty
Položka č.: 280277Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:17
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Načeradský
Nahá žena
Položka č.: 282535Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:18
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Venkovská scéna
Položka č.: 268777Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:19
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Vladimír Novák
Kompozice v červené
Položka č.: 268834Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:20
Jana Reinerová
Abstrakce 60. léta
Položka č.: 277859Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:21
litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Jezírko v Central Parku – New York
Položka č.: 277857Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:22
litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Večerní věže
Položka č.: 282537Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:23
litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Jaro na Pražském Hradě
Položka č.: 282536Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:24
litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Konfrontace I.
Položka č.: 282538Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:25
fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let akt…