František Vlach
Položka č.: 264847Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:00
litografie, 2000, 25 x 14 cm, sign. PD Vlach 2000, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Boháč
Př. běh v Českých Budějovicích
Položka č.: 282695Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:01
tuš, akvarel, papír, 1913, 40 x 57 cm, sign. PD M. Boháč, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Čapek
Podvedený Pantalone
Položka č.: 180155Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:02
akvarel, papír, 30,3 x 42 cm, PD posáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Čekárna
Položka č.: 282696Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:03
akvarel, tuš, papír, 1945, 25,5 x 35 cm, sign. LD V. Hejna 45, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Pole
Položka č.: 282699Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:04
akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny
Položka č.: 282698Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:05
mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Horské údolí
Položka č.: 282697Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:06
pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Krahulíková
Říční život
Položka č.: 282700Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:07
akvarel, papír, 33 x 22,5 cm, sign. PD Krahulíková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Václav Mezera
Stodola
Položka č.: 282701Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:08
akvarel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. PD Mezara 17/7, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Zámek
Položka č.: 264789Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:09
barevné tuše, papír, 1966, 12 x 16 cm, sign. UD Jana 66, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Zámecké písmo
Položka č.: 264788Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:10
barevné tuše, papír, 1966, 12 x 16 cm, sign. PD Jana 66, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Podzimní cesta
Položka č.: 264787Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:11
akvarel, papír, 29,8 x 21 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Střechy
Položka č.: 264786Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:12
akvarel, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Pole
Položka č.: 264785Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:13
akvarel, papír, 21 x 29,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Krajina před bouřkou
Položka č.: 264784Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:14
akvarel, papír, 20,5 x 29,1 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Ranní letní krajina
Položka č.: 264783Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:15
akvarel, papír, 1959, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Krahulíková 1959, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Jarní krajina
Položka č.: 264782Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:16
akvarel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Noční krajina
Položka č.: 264781Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:17
akvarel, papír, 1968, 20,5 x 29,3 cm, sign. PD Jana 68, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Položka č.: 264780Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:18
akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pohled z Rysů na Kopky
Položka č.: 282704Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:19
tempera, papír, 43 x 63,5 cm, sign. PD Lehniansky?, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Interiér kostela
Položka č.: 282703Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:20
pastel, křída, papír, 1954, 39 x 46,5 cm, monogr. LD J.P 54, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Západ slunce
Položka č.: 282702Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:21
akvarel, papír, 1972, 22,5 x 61 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pohled na kostelík
Položka č.: 261265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:22
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 42,4 cm, monogramováno PD Š.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Voraři
Položka č.: 282707Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:23
akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Továrna na předměstí
Položka č.: 282706Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:24
akvarel, papír, 59 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Červené střechy
Položka č.: 282705Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:25
olejová tempera, papír, 48,6 x 68,7 cm, silně potrhané okraje papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Palermo
Položka č.: 276789Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:27
voskový pastel, papír, 30 x 40 cm, PD značeno autorským razítkem Alois Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kavkaz II.
Položka č.: 276790Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:28
voskový pastel, papír, 1971, 20,5 x 28,5 cm, LD značeno autorským razítkem Alois Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Poš
(1894-1970)
Dívka prohnutá v pase
Položka č.: 262248Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:29
pastel, uhel, papír, 1951, 52,7 x 45,7 cm, sign. PD Jaroslav Poš 1951, zažloutlý, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)