-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:38
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domy u řeky
Položka č.: 228259Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40
dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
Položka č.: 260931Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Mušketýr s růží
Položka č.: 249473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42
litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Koule na noze
Položka č.: 261068Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43
tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Arnold vom Melchtal
Položka č.: 246860Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44
kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Der Kapuziner / Kapucín
Položka č.: 246853Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45
kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Pitter
(1887-1943)
Zápas
Položka č.: 242478Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46
dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pouzar
(1952)
Tištěná fotografie s podpisem
Položka č.: 282554Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47
tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arthur Jiři von Ramberg
(1819-1875)
Turandot
Položka č.: 246856Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:48
kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Holubice
Položka č.: 262109Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49
suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Frederick II.
Položka č.: 242940Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:50
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Skřivánek
Polní květina
Položka č.: 281235Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:51
litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Starková
(1945)
Karlův most
Položka č.: 259248Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52
litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marcel Stecker
(1924-2011)
Bez názvu
Položka č.: 254294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:53
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Klobouk
Položka č.: 206131Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:54
litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Radič - Osada Žďár
Položka č.: 219350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:55
rudka, papír, 33 x 43 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Na stadióně
Položka č.: 218492Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:56
rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thomson
Cuvier
Položka č.: 246873Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57
mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243174Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:58
kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Podpisy cyklistů týmu Inter Bratislava
Položka č.: 282555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:59
kalendář, 1976, 19,5 x 47,5 cm, 10 x podpis na kalendáři pro rok 1976 a 1977, foto L. Bielik, několikrát přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Cardinal Richelieu
Položka č.: 267250Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:00
mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Bossuet
Položka č.: 242939Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:01
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO