• Hofik

    Ulice

    Položka č.: 282967

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Yerevan

    Položka č.: 282971

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:30

    fotografie, 51 x 33,5 cm, monogr. PD HG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Brabec

    (1924)

    Zátiší s knihou a háhvemi

    Položka č.: 282972

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:00

    olej, papír, 38 x 46 cm, sign. PD Jan Brabec, při okrajích mírně poškozeno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Čepička

    (1937)

    Ulice

    Položka č.: 282836

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:01

    olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 250176

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:02

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 270107

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:03

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Položka č.: 282837

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:04

    kombinovaná technika, papír, 2023, 100 x 63 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 282838

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:05

    kombinovaná technika, papír, 2023, 91 x 60 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Oldřich Mimra

    Zima na Vysočině

    Položka č.: 282839

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:06

    tempera, karton, 40 x 55 cm, sign. PD Old. Mimra, rám, na zadní straně štítek s popisem, místy poničený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jarmila Němcová

    Afrika

    Položka č.: 268335

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:07

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jarmila Němcová

    Tři smrky

    Položka č.: 268334

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:08

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Lesní potok

    Položka č.: 282973

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:09

    olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    V posteli

    Položka č.: 277778

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:10

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Položka č.: 282264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Žena v kavárně

    Položka č.: 282053

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:12

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Položka č.: 282052

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:13

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 281077

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:14

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lounské středohoří

    Položka č.: 282840

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:15

    tempera, sololit, 1975, 50 x 150 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, na zadní straně štítek s popisem autora a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Arnošt Sekanina

    Dívka v zelených šatech

    Položka č.: 282841

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:16

    tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří František Dvořák

    Najdi mě

    Položka č.: 181115

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:17

    pastel, papír, 2014, 49 x 33,8 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Už zítra

    Položka č.: 181116

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:18

    pastel, papír, 2014, 49 x 34,2 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Těhotná

    Položka č.: 181117

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:19

    pastel, tempera, papír, 2014, 49 x 34 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Dohoda

    Položka č.: 181119

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:20

    pastel, tužka, fix, papír, 2010, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří František Dvořák

    Kyselé jablko

    Položka č.: 181120

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:21

    pastel, uhel, běloba, fix, papír, 2011, 33,3 x 44,7 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 224566

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:22

    olej, plátno, 2007, 35 x 45 cm, sign. DU J. Tichý 2007, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Pavel Slunovrat

    Mark Twain - Malý citát

    Položka č.: 256040

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:23

    koláž, asambláž, 46 x 34 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, rám, text: Víte co je tragédie? Když se dívka vdá z lásky a po svatbě zjistí, že muž nemá žádné peníze, Antikvariát Dlážděná

  • Stanislav Lahoda

    Archa

    Položka č.: 261576

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:24

    olej, dřevo, 2001, 24 x 21 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2001, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figuráln…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Stanislav Lahoda

    Sopky

    Položka č.: 261577

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:25

    olej, dřevo, 2003, 24 x 19,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2003, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figurá…

  • Pavel Slunovrat

    Prague (Švarcenberský palác)

    Položka č.: 264492

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:26

    fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 274728

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:27

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)