-
Vlastimil Toman
(1930)
Vesnice pod sněhem
Položka č.: 202020Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:54
linoryt, 1963, 22,5 x 43 cm, sign. PD Vlast. Toman 63, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vodák
(1914-1976)
Kytice růží
Položka č.: 133428Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:55
litografie, 1974, 32,2 x 22 cm, sign. PD V. Vodák, autorský tisk, v dolní části natržený papír, v horní části v tisku rýha, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Wimmer
(1931)
Karlův most
Položka č.: 262418Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:56
litografie, 1976, 27,2 x 42 cm, sign. PD Wimmer 76, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Zeithammel
(1958)
Strukturální grafika
Položka č.: 252250Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:57
kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 283359Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:00
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 283358Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:01
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 283357Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:02
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 283356Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:03
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 283355Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:04
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 283354Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:05
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 283353Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:06
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 283352Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:07
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 283351Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:08
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 283350Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:09
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 283349Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:10
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Broukalová
Na Karlově mostě
Položka č.: 204250Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:11
tempera, papír, 1964, 44,6 x 32,6 cm, sign. PD Broukalová 64, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Číhal
Gloria in excelsis Deo
Položka č.: 279499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:12
patel, fix, papír, 2004, 29,6 x 21 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Číhal
Betlém
Položka č.: 279498Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:13
akvarel, fix, pastelka, papír, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří František Dvořák
(1952)
Pes
Položka č.: 181878Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:14
suchý pastel, papír, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří František Dvořák
(1952)
Okno
Položka č.: 181877Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:15
suchý pastel, papír, 2014, 42 x 29,8 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompotice VIII.
Položka č.: 268291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:16
olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
V noci
Položka č.: 268287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:17
olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Ulice
Položka č.: 268285Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:18
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Bílá zóna
Položka č.: 268283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:19
olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice VII.
Položka č.: 268290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:20
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice III.
Položka č.: 268279Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:21
olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Café
Položka č.: 268282Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:22
olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Zimní krajina
Položka č.: 211077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:23
akvarel, papír, 29,8 x 43,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Zasněžená vesnice
Položka č.: 211073Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:24
akvarel, papír, 30 x 44,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
(1914)
Zasněžené chalupy
Položka č.: 190432Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:25
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO