Jan Měřička

  • Jan Měřička

    Grafika

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:37

    katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)