Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Ptáčci
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:15
litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Ryba
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:16
litografie, 7 x 9,5 cm, sign. uprostřed Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Ryba na háčku
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:17
litografie, 8,5 x 7 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Růže
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:18
lept, 8 x 4 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:19
litografie, 8 x 9 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kolařík
Spolu na cestě ( ex libris Z. M. Č)
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:24
suchá jehla, 2003, 13,9 x 9,1 cm, sign. PD Kolařík 03, č. 8/34, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ex Libris Václav Malý
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:25
litografie, 1963, 10 x 6,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1963, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:26
litografie, 1952, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, č. 62/124, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Vzdělaná žena
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:27
lept, 1965, 9 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Jaro
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:28
lept, 1966, 9 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Na koni
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Markéta Králová
Albrecht z Valdštejna
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Anděl na očích
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:31
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jana Krejčová
Fontána (ex libris Dr. Ladislav Lamač)
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:32
dřevoryt, 1976, 11,6 x 9,5 cm, sign. Du J. Krejčová , č. 113/200, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Krejčová
Ex libris Marie Dvořáková
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:33
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudolf Kubíček
(1891-1983)
Tři knížky (ex libris Ing. Lubina)
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:34
dřevoryt, 1926, 5,2 x 4,5 cm, sign. PD R. Kubíček 1926, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudolf Kubíček
(1891-1983)
Dívka na rozkvetlé louce (ex libris Ruda Kubíček)
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:35
dřevoryt, 1943, 9,8 x 10 cm, sign. PD R. Kubíček 1943, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudolf Kubíček
(1891-1983)
Lyžařka (ex libris Milada Štanclová)
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:36
litografie, 7,8 x 5 cm, sign. PD R. Kubíček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Ruda Kubíček
(1891-1983)
Linie (ex libris Jaroslav Krejzlík)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:37
zinkografie, 7,1 x 5,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Kuneš
(1898-1970)
Ex libris Josef Baier
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:38
dřevoryt, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD Kuneš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Richard Lander
(1904-1980)
Muž
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:39
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alena Laufrová
Dívka lesa
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:40
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Tvář v chrámu
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:41
litografie, 1977, 15,4 x 10,9 cm, sign. DU Liesler 77, Ex libris J. De. Belder, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:42
dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris V. Emingera
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:43
dřevoryt, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)