-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Autoportrét
Položka č.: 282587Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:40
suchá jehla, 18,8 x 12,3 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 282588Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:42
lept, 1981, 12 x 9,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, č. 58/60, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
K.H. Mácha - Máj
Položka č.: 282590Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:44
lept, akvatinta, 19,2 x 13,3 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
K.H. Mácha - Máj
Položka č.: 282591Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:46
lept, akvatinta, 19,2 x 13,3 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dva šašci
Položka č.: 282594Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:48
zlatý reliéfní tisk, 28 x 12 cm, sign. PD Troup, místy pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Bedřich Smetana: Má vlast
Položka č.: 282595Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:50
lept, mezzotinta, 1984, 21,6 x 19,7 cm, sign. PD KDemel 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Bedřich Smetana: Má vlast
Položka č.: 282596Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:52
lept, mezzotinta, 1984, 22 x 20,2 cm, sign. PD KDemel 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Wernischová
(1942)
Světlo hvězd
Položka č.: 282597Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:54
lept, 14,2 x 10,4 cm, sign. PD Wernischová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Soukup
(1926-2004)
Akt
Položka č.: 282598Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:56
linoryt, 1978, 25,4 x 16,2 cm, sign. PD VSoukup 78, č. 52/70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík
(1953)
Jablko pokušení
Položka č.: 282599Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:58
litografie, 1988, 28 x 20 cm, sign. PD V. Ševčík 88, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO