-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Vesničko má
Položka č.: 269307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:13
gelová tužka Pilot, pastel, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Máte zájem?
Položka č.: 269305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:14
gelová tužka Pilot, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Venčení
Položka č.: 200094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:15
tuš, papír, 13,4 x 19,6 cm, sign. PD B. Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:16
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista SV
Sedící ženský akt
Položka č.: 197034Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:17
tužka, papír, 1958, 30 x 43,5 cm, monogr. PD SV 1958, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mostek
Položka č.: 282511Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:18
akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří II.
Položka č.: 282510Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:19
akvarel, tuš, tužka, papír, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří I.
Položka č.: 282509Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:20
akvarel, tuš, tužka, papír, 1975, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Matka s dítětem
Položka č.: 277783Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:24
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282512Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoran Opačič
Earvin Magic Johnson
Položka č.: 268274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28
pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:29
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Spišský hrad
Položka č.: 274500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:30
tuš, papír, 1974, 15 x 19 cm, sign. PD Pitrmann 74, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Modlitba
Položka č.: 184370Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Matka
Položka č.: 184369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32
tuš, papír, 1974, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 74, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Schoř
(1912-1987)
Bitva o Ostravu
Položka č.: 282513Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:33
uhel, papír, 19 x 24, 5 cm, rám, dole popsáno jar. Schoř - studie pro obraz Bitva o Ostravu, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Postavy - skica
Položka č.: 239266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34
uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Muž s kordem
Položka č.: 239265Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35
tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:37
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Fridrichová
(1919-1978)
Harfenistka
Položka č.: 122190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:39
lept, 1943, 16 x 12,2 cm, sign. PD Věra Fridrichová 1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Duny
Položka č.: 250683Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41
litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 250680Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42
litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Tvář ženy
Položka č.: 269285Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:43
linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO