• Neznámý autor

    Potok

    Položka č.: 282494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13

    olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    George a Mária International Show

    Položka č.: 282495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12

    tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 282496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:17

    tempera,karton, 2021, 56 x 59 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomas

    Jezero s lekníny

    Položka č.: 282497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20

    olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21

    suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most

    Položka č.: 282499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Popradské pleso

    Položka č.: 282500

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17

    akvarel, papír, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stará stodola ve Zdelově

    Položka č.: 282501

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40

    tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Menčice

    Položka č.: 282502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39

    akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Polní krajina

    Položka č.: 282503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38

    pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Poláček

    Podzimní krajina na Vysočině

    Položka č.: 282504

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Schuldt

    Srny na louce

    Položka č.: 282505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51

    olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šmíd

    Snopy

    Položka č.: 282506

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53

    olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bambas?

    Studna

    Položka č.: 282507

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Choob

    Akt černošky

    Položka č.: 282508

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:08

    pastel, papír, 41 x 28,5 cm, sign. PD Choob, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook