• Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Apokalyptická kobylka

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1982, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Klápště 82, č. 9/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Zalévat?

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Těžká myšlenka, Svatební košile

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Hlava

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Postavy

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Žena, Muž

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Dvojice

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Zamilovaný pár

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/4, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Černoška

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/3, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Surfařka

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/7, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Irena Křivánková

    (1972)

    Fragmenty

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Nové zdroje

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Dobro skrze bolest

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2013, 59,7 x 49,6 cm, sign. vzadu J. Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    (1988)

    Stříbrný les

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Kočka

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. vzadu Forsterová 2024, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Spring feelings

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, kombinovaná technika, 2021, 80 x 60 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Křelina

    (1966)

    Mezi břízkami

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 80 x 80 cm, sign. PD Křelina 22

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chlup

    (1985)

    Žlutý expres

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Přechod v Boc Brač

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, sololit, dřevo, 20 x 29 cm, autorský rám, Boris Jirků se věnuje figurální kresbě, malbě, monumentální malbě, grafice, plastice. Pro jeho díla je typická expresivní nadsázka, zářivá a kontrastní barevnost, vlastní symbolika, vypjatý existencionalismus a dynamická syrovost. Zúčastnil se několik…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Augustin

    (1975)

    Blue band

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. LD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1975)

    Roma

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rapin

    (1956)

    Zátiší s loutnou

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 47,5 x 68 cm, sign. LD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Pražský podzim

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš neza…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Postavíme chalupu

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za r…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Vojkůvka

    (1947-2018)

    Co se děje za obrazem

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 29.800 CZK (1.242 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    domalovaná originální reprodukce na plátně, 2018, 85,5 x 60,5 cm, sign. LD Libor No. 8, rám, č. 8/10, Tištěno 10ks, každý exemplář signován a dotvořen autorem drobnými zásahy olejovou barvou. Přiložen signovaný autorský certifikát. Libor Vojkůvka (1947–2018) v roce 1989 opustil původní profesi zahra…

    Aktuální cena: 29.800 CZK (1.242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Radová

    (1949)

    Tři

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    porcelán, 15 x 5,5 x 5,5 cm, sign. zespodu Š.Radová, vystudovala VŠUP v Praze u profesora Otto Eckerta. Autorčina technika, tedy keramická tvorba, umožňuje širokou škálu využití různorodých kontrastních materiálů. Šárka Radová vyzkoušela červenici, kameninu, šamot, technický porcelán, případně v kom…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Radová

    (1949)

    Pyramida

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    porcelán, 21 x 9 x 7 cm, sign. zespodu Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s psíkem a růží - Capodimonte

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook