Potok
Položka č.: 282494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
George a Mária International Show
Položka č.: 282495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Přemysl Pitřík
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:17
tempera,karton, 2021, 56 x 59 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tomas
Jezero s lekníny
Položka č.: 282497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20
olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Gabriel
(1891-1963)
Vyšehrad
Položka č.: 282498Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21
suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Rubeš
Karlův most
Položka č.: 282499Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Popradské pleso
Položka č.: 282500Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Stará stodola ve Zdelově
Položka č.: 282501Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Menčice
Položka č.: 282502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Polní krajina
Položka č.: 282503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Poláček
Podzimní krajina na Vysočině
Položka č.: 282504Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
S. Schuldt
Srny na louce
Položka č.: 282505Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
J. Šmíd
Snopy
Položka č.: 282506Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bambas?
Studna
Položka č.: 282507Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Choob
Akt černošky
Položka č.: 282508Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:08
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, sign. PD Choob, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)