Michal Burget
(1975)
Tábor na ostrově
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:03
olej, plátno, 2023, 60 x 60 cm, sign. LD M Burget 23, lišta, Absolvoval studium na pražské AVU, kde působil v ateliérech grafika I. u J. Lindovského, malba I. u J. Sopka a v ateliéru klasických malířských technik u Z. Berana. Autor je malířem a grafikem, který se dlouhodobě zabývá krajinomalbou, kd…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK