Michal Burget

(1975)

  • Michal Burget

    (1975)

    Tábor na ostrově

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:03

    olej, plátno, 2023, 60 x 60 cm, sign. LD M Burget 23, lišta, Absolvoval studium na pražské AVU, kde působil v ateliérech grafika I. u J. Lindovského, malba I. u J. Sopka a v ateliéru klasických malířských technik u Z. Berana. Autor je malířem a grafikem, který se dlouhodobě zabývá krajinomalbou, kd…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK