Aukce děl z fondu České spořitelny 2021

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín pořádá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu.

  • J. Holeček

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:00

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lucie Jiřičková

    Obraz Studie květin

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:01

    kresba, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD Lucie

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Lucie Jiřičková

    Studie květin

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:02

    pastel, komb. technika, papír, 41 x 29 cm, sign. PD Lucie, klip rám, prasklé sklo

    Loreta

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:03

    reprodukce, tisk, 45 x 57 cm, sign. PD v tisku, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jindřich Průcha

    Jaro

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:04

    reprodukce, tisk, 43 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Obraz

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:05

    reprodukce, tisk, 58 x 48, 5 cm, rám

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Hradčany - Karlův most

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:06

    grafika, 18 x 22, 5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kameny

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:07

    tisk, 1993, 35 x 50 cm, sign. PD V. Bareš 93, rám, č. 2/9

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bartůšek

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:08

    akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Polní kytice

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:09

    tisk, reprodukce, 29 x 49 cm, sign. PD M.Hlobilová, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Pláteník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:10

    olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Blaník

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:12

    Vysočina

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:13

    olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:14

    olej, lepenka, 41 x 65 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Topoly

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:15

    akryl, deska, 1992, 41 x 56 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy I

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:16

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy II

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:17

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:18

    akryl, lepenka, 85 x 51 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Dvořák

    Krajina doma

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:19

  • Jan Dvořák

    Alej ke vsi

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:20

    akryl, lepenka, 51 x 84 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:21

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:22

    akryl, lepenka, 12 x 12 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Chlum

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:24

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Dvořák

    Podzim

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:25

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Ráno v krajině

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:26

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Benešovsko

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:28

    akryl, lepenka, 117 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Dvořák

    Ticho v krajině

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:29

    olej, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)