-
František S. Tvrdý
(1912-1974)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 274285Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02
pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 282809Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
Položka č.: 268780Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:04
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:05
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní část ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Domek
Položka č.: 275092Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:06
litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Adámek
(1896-1975)
Krajina
Položka č.: 269433Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:00
olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Bártová
Les v zimě
Položka č.: 263705Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:01
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Krajina
Položka č.: 269432Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:02
olej, karton, 33,5 x 47 cm, sign. LD Z. Blažek, rám, zezadu Vánoce 1958 Zdeněk, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 282814Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:03
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 281356Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
Položka č.: 273969Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Podzim na vinicích
Položka č.: 279651Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:06
litografie, 24,5 x 40,5 cm, sign. PD J. Gruss, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hejda
Podzimní řeka
Položka č.: 266049Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:07
olej, sololit, 35 x 70 cm, sign. LD F. Hejda, rám, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Horská krajina
Položka č.: 263402Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:08
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
N. Knorring
Horské štíty
Položka č.: 274684Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Knotek
Podhůří
Položka č.: 277428Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12
olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kupický
Zimní krajina
Položka č.: 267433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mareš
Krajina
Položka č.: 260219Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:16
olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Podzim přichází
Položka č.: 279039Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Mikš
(1901-1966)
Horský masiv
Položka č.: 266369Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:18
olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
Položka č.: 279030Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Podzim
Položka č.: 268084Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na břeh
Položka č.: 270468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vřesoviště
Položka č.: 279041Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na nábřeží
Položka č.: 277788Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimní krajina
Položka č.: 267435Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:24
olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO