Alois Moravec
Jan Žižka
Položka č.: 257718Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14
linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Česání ovoce
Položka č.: 257713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15
dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Švanda dudák
Položka č.: 257882Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:16
litografie, akvarel, papír, 15,3 x 22,5 cm, sign. DU A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aleš Navrátil
V pohybu
Položka č.: 257807Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:17
lept, 11 x 21,8 cm, sign. PD Navrátil 1985, autorský tisk, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pověz mi holátko...
Položka č.: 257739Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dagmar Otrubová
Zátiší s motýlem
Položka č.: 257741Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:24
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Dagmar Otrubová
Hradisko
Položka č.: 257740Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:25
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Ivana Pavlová
Město v šálku - fialová
Položka č.: 257855Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:26
lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ivana Pavlová
Město v šálku - modrá
Položka č.: 257854Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:27
lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Ivana Pavlová 81, 17/25, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marie Průšová
Červánková
Položka č.: 240830Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Fontána
Položka č.: 255468Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Rusek
(1927)
Dívka s čtyřlístkem
Položka č.: 257769Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:30
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Rak
Položka č.: 257725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:31
dřevoryt, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU P. Sukdolák, přeložený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Litera faktů
Položka č.: 257719Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:32
lept, 2003, 13,8 x 10 cm, sign. DU Tesař 03, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Veselý
Položka č.: 257773Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:33
lept, 18,3 x 13 cm, sign. PD ZdeněkVeselý, Antikvariát Dlážděná, studium Odborné školy keramické v Teplicích, žák prof. M. Holého, K. Hladíka, B. Slánského a v ateliéru grafiky u prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umětničké kolonije Ečka ve Vojvodině a UVU ČR
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)