Jiří Rejžek
(1914-1986)
Hradní brána
Položka č.: 267378Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:34
litografie, 1965, 14 x 21,3 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Karel Teige
(1900-1951)
Položka č.: 279156Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:36
linoryt, 15,2 x 20,2 cm, příloha Veraikonu r. VII 1924, sešit 5 - 6, při okrajích zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrealistů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeňka Burgetová
Růže
Položka č.: 281192Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:38
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeňka Burgetová
Kytice ve váze
Položka č.: 281193Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:40
litografie, 1983, 30 x 23 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 83, č. 71/90, přeložený, v horní části utržený papír (nezasahuje do tisku), Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281194Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:42
litografie, 1984, 41,5 x 31 cm, sign. PD Zd. Burgetová 84, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
P.G. Langlois sculp.
Chlapec se psem
Položka č.: 281241Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:44
rytina, cca 1780, 28,6 x 20,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vltava
Položka č.: 281242Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:46
lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Tichý
(1896-1961)
Skica k návrhu frontispisu ke knize H. G. Wellse Neviditelný
Položka č.: 281256Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:48
tužka, papír, 1957, 13 x 8,5 cm, sign. PD Tichý 57, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 283150Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:50
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 283151Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:52
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
Položka č.: 283152Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:54
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní