Josef Váchal

autorská aukce s datem ukončení 13. 8. 2020

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vojtěch Sokol

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:38

    dřevoryt, 11,3 x 6,5 cm, sign. PD J Váchal, na papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dobrodružné knihy M. H.

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:39

    dřevoryt, 1921, 8 x 5 cm, sign. PD J Váchal, a papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Rejč

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:40

    dřevoryt, 1949, 8,5 x 5,8 cm, sign. J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:41

    dřevoryt, 1950, 9,7 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, na papíře dorbné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:42

    dřevoryt, 1950, 9,2 x 4,1 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Jiřičky

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:43

    dřevoryt, 1950, 6 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. M.

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:44

    dřevoryt , 1950, 5 x 4,4 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Karolinky Leixnerové

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:45

    dřevoryt, 1950, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jos.

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:46

    dřevoryt, 1914, 7,5 x 4,5 cm, monogr. PD JV., žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Heleny Knytlové

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:47

    dřevoryt, 1952, 4 x 4 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Winey Paulus

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:48

    zinkografie, 1936, 8 x 6 cm, sign. J. Váchal 36, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Růženky Leixnerové

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:49

    dřevoryt, 1950, 4,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:50

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:51

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:52

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:53

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:54

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:55

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:56

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:57

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    Reinkarnace

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (2.963 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:59

    barevný dřevoryt, 1921, 34 x 29,5 cm, sign. PD Váchal 21, rám

    Aktuální cena: 80.000 CZK (2.963 €)