Josef Váchal

autorská aukce s datem ukončení 13. 8. 2020

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:00

    tisk, 20,5 x 20,5 cm, tisk Trico Praha, podle cyklu dřevorytů Josefa Váchala z roku 1913 vydalo Nakladatelství Argestea v počtu čtyřset výtisků, v Praze 1995, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:01

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, sign. PD J.Váchal, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:04

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Vách…

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:05

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:06

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:07

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Prales

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:08

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:09

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Máňa Jančáková

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Ing. St. a J. Novákovi

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:11

    barevný dřevoryt, 1936, 13 x 8,8 cm, sign. PD JVáchal, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:12

    barevný dřevoryt, 1936, 12 x 8 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris F. Dvořáčková

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:13

    barevný dřevoryt, 1936, 6,8 x 5 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Svobody

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:14

    barevný dřevoryt, 1939, 15 x 12,1 cm, sign. PD J. Váchal 39, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. F. M. Klicman

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jiří Havelka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:16

    barevný dřevoryt, 1947, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:17

    barevný dřevoryt, 1947, 9 x 8,3 cm, sign. PD J. Váchal 47, při okrajích potrhané, mimo tisk, lehce zašpiněný papír, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:18

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jos. Jiřička

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:19

    barevný dřevoryt, 1949, 19,8 x 16,4 cm, sign. PD 1949. J. Váchal, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:20

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:21

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ctibor Šťastný

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:22

    barevný dřevoryt, 10,6 x 10,4 cm, sign. PD JVáchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ruce

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:23

    13 x barevný dřevoryt, rozměr desek 35,8 x 25,5, jednotlivé grafiky cca 20 x 15 cm, Třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, Praha MCMXLIII, místy po okrajích přehnutý papír, papírová úvodní obálka na hřbetu roztržena, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluza…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Hřbitov v Soči

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:24

    dřevoryt, 7,4 x 9,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Olenka Loutocká

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:25

    dřevoryt, 1946, 20 x 14 cm, sign. PD J. Váchal 1946, a papíře skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Ing. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:26

    dřevoryt, 14,6 x 9,8 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Spolku k ochraně zvířat

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:27

    dřevoryt, 11 x 10,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Stanislav Knorr

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:28

    dřevoryt, 1925, 10 x 10 cm, sign. PD J. Váchal 25, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:29

    dřevoryt, 14,8 x 9,2 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Kláry

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:30

    dřevoryt, 1919, 4,5 x 16,3 cm, sign. PD J. Váchal 1919, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)