Josef Váchal

autorská aukce s datem ukončení 13. 8. 2020

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:54

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:55

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:56

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:57

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    Reinkarnace

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (2.963 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:59

    barevný dřevoryt, 1921, 34 x 29,5 cm, sign. PD Váchal 21, rám

    Aktuální cena: 80.000 CZK (2.963 €)