-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Busta
Položka č.: 262367Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:12
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:14
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura II.
Položka č.: 279349Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:16
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící I.
Položka č.: 279350Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:18
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
Položka č.: 279351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:20
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící II.
Položka č.: 279352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:22
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Plastika
Položka č.: 279353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:24
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:30
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
Položka č.: 279360Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:32
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
Kašna
Položka č.: 279362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:34
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Přítelkyně podle Jana Zrzavého
Položka č.: 279363Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:36
ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Dáma podle Václava Hollara
Položka č.: 279364Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:38
ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:40
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě židle se závěsem
Položka č.: 279371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:46
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán s konvalinkami
Položka č.: 282140Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:56
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO