• Josef Černý

    Nebesa

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:31

    lept, 10 x 7,5 cm, sign. DU J. Černý

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Růže

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:32

    lept, 1987, 8 x 14,5 cm, sign. DU J. Černý 87, e. a.

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Růžička

    Církevníci

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:33

    1x monotyp, 1x kresba na papírový ubrousek, 1998, 15 x 20,6; 11,5 x 10 cm, sign. PD Růžička 98

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Markéta Králová

    Starý strom

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:34

    lept, 17,5 x 14 cm, sign. PD M. Králová, č. 62/70, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Náhrobní kámen

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:35

    suchá jehla, 1999, 19,5 x 11 cm, sign. PD Eva Sendlerová 99, autorský tisk, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mocek

    Hřbitov

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:36

    kombinovaná technika, olej, papír, 22 x 31,5 cm, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Buží muka

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:37

    lept, 1942, 9 x 18 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladimír Veselý

    (1931-2021)

    Svatební košile

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:38

    litografie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Vlad. Veselý 1980

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:39

    6x různé grafické techniky, od 9,5 x 6 do 30 x 20 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Skalní hrad

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:40

    lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Hanáková

    Opona

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:41

    pastel, papír, 27,5 x 34 cm, horní strana listu mírně utžena cca 1 cm x 2 mm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Noční běžci

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:42

    lept, 1989, 27,5 x 19 cm, sign. PD , č. 2/62

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Schoulená

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:43

    lept, 22,5 x 23 cm, sign. PD, E. A.

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Mikeš

    William Shakespeare

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:44

    kombinovaná technika, tužka, papír; lept, 1981, 7,5 x 6; 7,5 x 6 cm, sign. DU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Macbeth

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:45

    2x lept, 1980, 13 x 9,6; 8,5 x 5,5 cm, sign. vše

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Matěj Svoboda

    Strašidelná hostina

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:46

    lept, 1984, 18,5 x 25 cm, sign. PD Matěj Svoboda 84, č. 49/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 610 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Pavučina

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:47

    serigrafie, 1980, 35 x 21,5 cm, sign. PD, autorský tisk

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Pentagram

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:48

    litografie, 2023, 47,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 11/53, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:49

    litografie, 2023, 59,5 x 46,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:50

    litografie, 2022, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2022, č. 4/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíční svit

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:51

    litografie, 2023, 60 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 44/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:52

    serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, sign. PD J. Lindovský 88, č. 56/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Očko

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:53

    lept, 1974, 24 x 18 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1974, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Budování chrámu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:54

    akvarel, papír, 1983, 16 x 22 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Zámek v poušti

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:55

    akvarel, papír, 1972, 28,5 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Labuť Tuonelská

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:56

    akvarel, papír, 1972, 21 x 13,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Jarní květ

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:57

    akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Cesta za pokladem

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:58

    akvarel, papír, 1981, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Betlémská kázání

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:59

    akvarel, papír, 1984, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Tóny klidu

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:00

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)