-
Ladislav Paulus
Rybník
Položka č.: 266421Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:40
olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice v okně
Položka č.: 267115Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Imramovská
Slunečnice
Položka č.: 267116Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:44
dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
Položka č.: 267386Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:46
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
Položka č.: 268775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
Položka č.: 268776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
Položka č.: 269402Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:52
lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
Položka č.: 269405Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
Položka č.: 269406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
Položka č.: 269408Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:58
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Španělské umění 14 - 16. století
Položka č.: 269409Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:00
tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
Položka č.: 270416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 270423Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
Položka č.: 270424Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
Položka č.: 270425Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Nového světa
Položka č.: 270426Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 270427Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
Položka č.: 273366Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 273367Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:18
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lomeček
Položka č.: 273368Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:20
tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Horáček
Dívka
Položka č.: 206567Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:02
pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kroji
Položka č.: 208764Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Náměstí
Položka č.: 208864Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06
linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Miroslav Nýdl
(1924-1986)
Konvolut 4 karikatur
Položka č.: 214205Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:10
4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Ex libris Adolf Malý
Položka č.: 217281Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:12
ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Řezník
Položka č.: 217403Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:14
tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Kotva
Položka č.: 217418Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:16
fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Pozor blbý pes
Položka č.: 217426Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO