-
Petr Ptáček
(1965)
Závod
Položka č.: 282403Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16
litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
Položka č.: 282404Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282405Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20
litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22
litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Strnad
(1935-2020)
Vyšehrad
Položka č.: 282407Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:24
litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dívka se svící
Položka č.: 282408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Pradlena
Položka č.: 282409Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:28
lept, 1927, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Souboj
Položka č.: 282410Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30
litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
16x Exlibris
Položka č.: 282411Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32
7x lept, 9x dřevoryt, různé velikosti cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Tichá duše
Položka č.: 282524Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:34
olej, akryl, plátno, 2023, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 23, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Vybledlé dštění
Položka č.: 282525Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:36
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 22, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba II.
Položka č.: 282463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:00
tužka, papír, 2011, 123,5 x 84,5 cm, sign. LD Eliška Černá 16. 5. 2011, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba I.
Položka č.: 282462Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:01
tužka, papír, 105, 89,3 cm, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy II.
Položka č.: 282470Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 2011, 200 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba kostry II.
Položka č.: 282469Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:03
uhel, papír, 192 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy
Položka č.: 282467Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:04
uhel, papír, 2011, 179,5 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2.5. 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba ženy II.
Položka č.: 282466Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:05
uhel, papír, 2011, 175,5 x 105,5 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba ženy I.
Položka č.: 282465Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:06
uhel, papír, 2011, 129,5 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba kostry I.
Položka č.: 282464Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:07
uhel, papír, 209 x 106 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba III.
Položka č.: 282468Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:08
uhel, papír, 167 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. A. Lambert?
Dostaveníčko
Položka č.: 276213Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09
lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - srpen
Položka č.: 273725Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šebek
(1890-1966)
Muzikanti
Položka č.: 273806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11
olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Turek
(1916-2008)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278326Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:12
kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Špillara, A. Hofbauera a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté J. Obraovského na AVU v Praze, člen Sdružení pražských malířů, SVU Mánes a spolků Purkyně, Profily a I…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Milenci
Položka č.: 277248Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:13
kombinovaná technika, papír, 1942, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Juraj Bartók
(1942)
Osamělá slunečnice
Položka č.: 281779Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:14
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julius Bous
(1878-1944)
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 282471Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 59 x 42 cm, sign. PD Bous, rám, pedagog, malíř, typograf, divadelní kritik, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze, byl profesorem reálky v Českých Budějovicích, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Čermáková
(1934)
Květina ve váze
Položka č.: 282472Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:16
suchá jehla, mezzotinta, 26,5 x 13 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Fischer
Kytice
Položka č.: 282473Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:17
olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Formánek
(1907-1990)
Šeřík
Položka č.: 282474Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO