-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:02
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:03
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm August Leopold Christian Krause
(1803-1864)
Bárky na pobřeží
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:04
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:06
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:07
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:08
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:13
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:14
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:18
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:19
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:20
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:21
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:22
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:24
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:26
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:27
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:28
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:29
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:30
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:31
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:33
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:34
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:35
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Koza
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:36
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Mord
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:37
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:38
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:40
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO