-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Myslivec
Položka č.: 282284Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23
litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívčí tvář
Položka č.: 121872Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:24
lept, 1985, 12,8 x 8,8 cm, sign. DU Alena Laufrová 1985, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Michálek
(1947)
Pokoj
Položka č.: 282289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:25
dřevoryt, 15 x 9 cm, sign. PD Ondřej Michálek, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Zámek
Položka č.: 282290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:26
litografie, 12 x 7, 4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Palečková
(1962)
Holoubek
Položka č.: 282291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27
litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sivko
(1948)
Žena ve stromě
Položka č.: 270041Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:28
litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sivko
(1948)
Keř
Položka č.: 282292Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:29
serigrafie, 11, 2 x 8 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Peří
Položka č.: 282293Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:30
litografie, 11, 9 x 8 cm, sign. PD H. Storchvá, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Svatoš
(1953)
Železářství pana Čapka
Položka č.: 282295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:32
tisk, 1998, 20 x 15 cm, sign. DU Ivan Svatoš, 1998, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Objetí
Položka č.: 282296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:33
dřevoryt, 10 x 8, 3 cm, sign. PD Šafránek, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
PF 1995
Položka č.: 264532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:34
kolorovaná suchá jehla, 1994, 14,8 x 7,3 cm, sign. PD T. Švéda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Knedlhansová
Vila
Položka č.: 282297Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:01
lept, 1975, 13 x 23,5 cm, sign. PD Blanka Knedlhansová, č. 10/80, přeložený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Květina
Položka č.: 282298Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:02
dřevoryt, 7,7 x 5,9 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Potok
Položka č.: 282299Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:03
lept, 15,5 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na poli
Položka č.: 282222Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 1925, 25 x 34,5 cm, monogr. v tisku LD A.M., S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarník…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Skála
Položka č.: 282300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05
litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U řeky
Položka č.: 282301Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:06
lept, 1957, 12 x 13 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Ruckdeschel
(1894-1926)
Verhaltene Träume (Gateway to Paradise)
Položka č.: 282223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:07
suchá jehla, akvatinta, lept, velínový papír, kolem r. 1921, 17,5 x 12 cm, sign. PD C. Ruckdeschel, Beautiful signed proof impression printed in warm brown ink. This landscape fantasy recalls children’s tales of imagination of the style which inspired the great illustrators of the early 20th century…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Chalupa v krajině
Položka č.: 263558Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08
akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Strážce Rajské zahrady
Položka č.: 261349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09
litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Tvář
Položka č.: 261278Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10
dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Na procházce
Položka č.: 244236Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:11
lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jirka
(1922-2008)
Kompozice očí
Položka č.: 247106Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17
litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Francois Villon
Položka č.: 282224Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18
lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO