Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Chatrče
Položka č.: 282568Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 15:56
lept, 12,5 x 34,2 cm, sign. PD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Sopka
Položka č.: 282569Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 15:58
mezottinta, 17,1 x 12 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Michal Vondráček
Doprava
Položka č.: 282570Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:00
ocelorytina, 11,4 x 14,8 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 44/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Položka č.: 282571Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:02
litografie, 21,2 x 17 cm, sign. PD Ed. Milén, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Muzikanti
Položka č.: 282572Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:04
litografie, 1974, 21,9 x 19,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem
Položka č.: 282573Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:06
litografie, 2005, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 83/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Anděl
Položka č.: 282574Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:08
litografie, 21,2 x 15,7 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Janča
(1907-1992)
Na náměstí
Položka č.: 282575Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:10
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD Janča, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Hvězdář
Položka č.: 282576Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:12
lept, 20,8 x 16,3 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Petr Ptáček
Na pumpě
Položka č.: 282577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:14
litografie, 2006, 15,2 x 19,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 61/140, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Dům na stráni
Položka č.: 282578Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:16
lept, 15,3 x 21,4 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Práce na poli
Položka č.: 282579Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:18
lept, 15,3 x 21,7 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Velikonoce
Položka č.: 282580Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:20
lept, 18,1 x 16 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 43/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Rastislav Michal
Položka č.: 282581Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:22
dřevoryt, 24,2 x 18 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Mečový tanec
Položka č.: 282582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:24
litografie, 1959, 18,2 x 24,5 cm, sign. DU Karel Beneš 1959, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lucie Šubová
Mariáš
Položka č.: 282583Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:26
lept, 1999, 14,8 x 21,3 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 6/7, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lucie Šubová
Stavení
Položka č.: 282584Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:28
akvatinta, lept, 1999, 24,9 x 18,2 cm, sign. PD Šubová L. 99, č. 2/4, drobná skvna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Aleš Kublák
Obrázek 43
Položka č.: 282708Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:30
olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Obrázek 37
Položka č.: 282709Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:32
olej, akryl, plátno, 2020, 40 x 30 cm, monogr. PD AK 20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:00
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Michal Lauda
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:04
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:08
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:10
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Stanislav Vajce
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Michal Landa
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:14
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Václav Herink
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:16
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Herink
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:18
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 14:20
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)