-
J. Hajfler
Luční kvítí
Položka č.: 282475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hortik
Zátiší s pomeranči a citrony
Položka č.: 282476Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:20
olej, karton, 1942, 32 x 43 cm, sign. PD Hortik 42, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Hubáček
(1938)
Pampelišky
Položka č.: 282447Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Marinke
Zátiší s ovocem a džbánem
Položka č.: 277729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282481Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25
olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Slunečnice
Položka č.: 282477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:29
tempera, papír, 46 x 34,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ovoce
Položka č.: 277842Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:33
tempera, kombinovaná technika, dřevo, 1965, 34,5 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, malba mírně krakelovaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šibřina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 282482Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:34
olej, karton, 32 x 49,5 cm, sign. PD Šibřina, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282448Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:35
akryl, dřevotříska, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282449Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:37
kombinovaná technika, papír, 1981, 58 x 42,7 cm, sign. PD Josef Šolc 01/81, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282450Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:38
kombinovaná technika, papír, 1981, 59 x 42 cm, sign. PD Josef Šolc 1981, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Uhlíř
(1907-1986)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 282484Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:39
olej, plátno, 36,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Uhlíř, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vobr
Šeřík
Položka č.: 282485Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:40
akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karásek
Strach
Položka č.: 282486Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladisav Kašpar
(1915-1997)
Uherské Hradiště
Položka č.: 282487Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Mandler
(1886-1963)
Portrait Lalky
Položka č.: 282451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Na poli
Položka č.: 282489Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:05
tempera, dřevo, 19,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Muž s povozem
Položka č.: 282488Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:06
tempera, dřevo, 28,5 x 19,3 cm, na zadní straně název, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO