neurčený autor
Položka č.: 282519Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59
reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Setkání
Položka č.: 282518Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:00
dřevoryt, 31 x 28,7 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
S kozlem
Položka č.: 282517Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:01
dřevoryt, 32 x 28 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pod stromem
Položka č.: 249391Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04
heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
S kohoutem a květinou
Položka č.: 282521Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
S pávem a píšťalou
Položka č.: 282520Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Oberthor
Jízda kočárem
Položka č.: 261283Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08
litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)