Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Lomany u Frant. Lázní
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
Les
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
rudka, papír, 23 x 15 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Paříž
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
František Gross
(1909-1985)
Zahrada u Bertramky
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Tržiště na Malé Straně
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2002, 33 x 24,5 cm, sign. PD Karel Chaba 02, č. 27/100, soukromé studium
Ota Janeček
Stará žena
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Hřivnáč
Rozhodnutí
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2002, 26 x 35 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2002, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka (Praha 1975)
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
František Tichý
(1896-1961)
Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Ptáček
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 21,5 x 15,6 cm, sign. PD Trnka, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Pocta Aloisi Senenfeldrovi
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 45,3 x 40,7 cm, sign DU Sovák, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Odřich Smutný
(1925-2013)
Husy na návsi
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
tempera, papír, 18,5 x 28 cm, sign. PD O. Smutný, Antikvariát Dlážděná
Ludmila Jiřincová
Polní kytice
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Herbert Bessel
(1921-2013)
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
akvatinta, 49 x 29 cm, sign. PD Herbert Bessel, e.a.
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s hokejistou (Berlín 1965)
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Sezóna (Ahrenshoop 1961)
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Muž a žena (Berlín 1960)
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Michael Rittstein
WC muži
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
serigrafie, 1981, 27,5 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 14/31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Hedvika Krejčí
(1947-2017)
Mezi nebem a zemí
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Antikvariát Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Rybař
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,3 x 23,5 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
František Gross
(1909-1985)
Salaš (Slovensko)
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)