-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Velikonoce
Položka č.: 282747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:33
tužka, papír, 28,7 x 47,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Pohled do kraje
Položka č.: 282746Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:34
tuš, papír, 19 x 34 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:35
uhel, papír, 22 x 32,5 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:36
uhel, papír, 20 x 33 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Žena v šátku - skica
Položka č.: 263496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21
uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Fontána
Položka č.: 255468Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29
dřevoryt, 13,9 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 257717Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08
litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jan Žižka
Položka č.: 257718Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14
linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Don Quijote
Položka č.: 257754Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:01
litografie, 20,5 x 27,8 cm, značeno PD na kameni Petr Dilinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Dolejšová
Koruna stromu
Položka č.: 257791Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:02
lept, 1974, 10,5 x 15 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Podzim
Položka č.: 268084Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hlavica
(1885-1952)
Lidové motivy
Položka č.: 243429Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09
tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Marešová
(1953)
Pohádková krajina
Položka č.: 242499Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12
litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šetelík
(1881-1955)
Kutná hora
Položka č.: 257857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:53
litografie, 20,2 x 15,7 cm, značeno LD na kameni Jaroslav Šetelík, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Rybník
Položka č.: 221028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:50
tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nový
Horská krajina
Položka č.: 211311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sevilla
Položka č.: 282738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14
tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Vejrych
(1882-1939)
Stromy a keře
Položka č.: 257826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:41
tužka, papír, 12 x 20,4 cm, sign. PD R. Vejrych, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Žena v brýlích
Položka č.: 179093Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08
tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Rak
Položka č.: 257725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:31
dřevoryt, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU P. Sukdolák, přeložený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Maska
Položka č.: 257709Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:11
lept, akvatinta, 1989, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Karpaš 89, 54/100, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Pohodlíčko
Položka č.: 245628Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
J. Pilař
Podzimní pohled do kraje
Položka č.: 245558Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Moravec
Cesta k Vanovu
Položka č.: 234965Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:04
pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Překvapení
Položka č.: 198262Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Trpaslíčkové
Položka č.: 198260Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO