• Karel Vodák

    (1923-2000)

    A. Jirout děkuje

    Položka č.: 282197

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56

    suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Kytice

    Položka č.: 282198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58

    linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Novák

    Zámek s rybníkem

    Položka č.: 282149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:20

    lept, 1979, 10,6 x 9 cm, sign. PD Jiří Novák 79, rám, č. 66/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    Položka č.: 278812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:08

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Psí amorek

    Položka č.: 282213

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sv. Václav

    Položka č.: 278864

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:56

    dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Vážka

    Položka č.: 278854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:42

    ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dáma s květinou

    Položka č.: 282274

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:06

    linoryt, 1998, 13, 4 x 9, 1 cm, sign. DU M. Houra, č. 99/100, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes s jitrnicí

    Položka č.: 282212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26

    dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 282210

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22

    dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    K poctě Fryderyka Chopina

    Položka č.: 282207

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16

    ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Storchová

    (1936)

    Peří

    Položka č.: 282293

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:30

    litografie, 11, 9 x 8 cm, sign. PD H. Storchvá, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sivko

    (1948)

    Keř

    Položka č.: 282292

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:29

    serigrafie, 11, 2 x 8 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Blahopřání k 80

    Položka č.: 282287

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:20

    litografie, 1979, 13,4 x 19, 9 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Poštorná

    Položka č.: 259140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 259139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25

    akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 259138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26

    akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 259137

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:06

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Objetí

    Položka č.: 282232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:29

    tužka, papír, 22,4x12,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1978 - 2000

    Položka č.: 280733

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:28

    litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    Položka č.: 280728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:26

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    František Halas

    Položka č.: 280719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:10

    dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt

    Položka č.: 280713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:58

    linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Chrumid 1977

    Položka č.: 280696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:56

    dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Letní den

    Položka č.: 280686

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:54

    suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sáně

    Položka č.: 280683

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:52

    dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Selka

    Položka č.: 280668

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:40

    litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook