-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 282188Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:38
ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Fryderyk Chopin
Položka č.: 282187Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:36
ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
Položka č.: 282176Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:14
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Spi sladce
Položka č.: 282164Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:50
lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Kytice
Položka č.: 282260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Blbnem tudíž jsme
Položka č.: 282216Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:34
dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:52
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:38
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
PF 1973
Položka č.: 282196Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:54
linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza v okně
Položka č.: 282282Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:11
suchá jehla, 10, 4 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Kopec
Položka č.: 282281Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:12
suchá jehla, 12 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 9/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Předseda
Položka č.: 282280Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:13
suchá jehla, 11, 4 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Brýle
Položka č.: 282279Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:14
suchá jehla, 11, 5 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Bábovka
Položka č.: 282278Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:15
suchá jehla, 10, 3 x 7, 2 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stromky
Položka č.: 282277Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:16
suchá jehla, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Housle
Položka č.: 282276Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:17
suchá jehla, 9, 8 x 6, 8 cm, sign. PD V. Komárek, č. 44/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pole v zimě
Položka č.: 282275Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:18
suchá jehla, 10, 8 x 7, 7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka vrbová a Perleťovec
Položka č.: 282273Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:03
litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka Namphalis antiopa L.
Položka č.: 282272Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:04
litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlína
(1910-1983)
Otakárek Papilio machaon L.
Položka č.: 282271Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05
litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:04
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Starý čert
Položka č.: 282148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:18
litografie, 1969, 11,5 x 8,3 cm, sign. PD Ka Toman 69, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 282146Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:14
dřevoryt, 9,4 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO