• Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16

    litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jirka

    (1914-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282188

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:38

    ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Fryderyk Chopin

    Položka č.: 282187

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:36

    ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Dva kopce

    Položka č.: 282176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:14

    litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Spi sladce

    Položka č.: 282164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:50

    lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fibig

    Kytice

    Položka č.: 282260

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:03

    olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 282216

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:34

    dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vánoční přání

    Položka č.: 278861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:52

    dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dva akty

    Položka č.: 278845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:38

    2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    PF 1973

    Položka č.: 282196

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:54

    linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza v okně

    Položka č.: 282282

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:11

    suchá jehla, 10, 4 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Kopec

    Položka č.: 282281

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:12

    suchá jehla, 12 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 9/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Předseda

    Položka č.: 282280

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:13

    suchá jehla, 11, 4 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Brýle

    Položka č.: 282279

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:14

    suchá jehla, 11, 5 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Bábovka

    Položka č.: 282278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:15

    suchá jehla, 10, 3 x 7, 2 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Stromky

    Položka č.: 282277

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:16

    suchá jehla, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Housle

    Položka č.: 282276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:17

    suchá jehla, 9, 8 x 6, 8 cm, sign. PD V. Komárek, č. 44/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pole v zimě

    Položka č.: 282275

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:18

    suchá jehla, 10, 8 x 7, 7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka vrbová a Perleťovec

    Položka č.: 282273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:03

    litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka Namphalis antiopa L.

    Položka č.: 282272

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:04

    litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Otakárek Papilio machaon L.

    Položka č.: 282271

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05

    litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Snopy na poli

    Položka č.: 282306

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36

    litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:04

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Drážďany

    Položka č.: 280968

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:13

    akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Starý čert

    Položka č.: 282148

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:18

    litografie, 1969, 11,5 x 8,3 cm, sign. PD Ka Toman 69, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 282146

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:14

    dřevoryt, 9,4 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook