• Josef Liesler

    (1912-2005)

    Podpis

    Položka č.: 282200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02

    fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Ptáci

    Položka č.: 282186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34

    tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Písmenka

    Položka č.: 282184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30

    tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Panna

    Položka č.: 282183

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28

    tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Masopustní masky

    Položka č.: 282182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26

    tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tváře

    Položka č.: 282181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:24

    tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tajemný hrad

    Položka č.: 282180

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:22

    tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Vandráci

    Položka č.: 282179

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:20

    tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282256

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282254

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:49

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282257

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:50

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    PF 1986

    Položka č.: 282195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:52

    tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město I.

    Položka č.: 261274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:59

    tužka, papír, 35,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Tvář

    Položka č.: 261278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město IV.

    Položka č.: 261277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:00

    tužka, papír, 33,6 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město III.

    Položka č.: 261276

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:01

    tužka, tuš, papír, 35,1 x 25,2 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Myslivec

    Položka č.: 282284

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23

    litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Souboj

    Položka č.: 282410

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30

    litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holka s košíkem

    Položka č.: 261324

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:13

    tuš, akvarel, 19,4 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Policista a dva vystrašení lidé

    Položka č.: 261326

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:14

    tužka, tuš, papír, 20,9 x 13 cm, LU napsáno 13, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a medvěd

    Položka č.: 261329

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:15

    tužka, papír, 12,6 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Dřevěný nábytek

    Položka č.: 261313

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:16

    tužka, papír, 14,6 x 19,9 cm, PD/60, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook