-
Marie Šťastná - Matějíčková
(1920-2000)
Fjordy u Černého moře
Položka č.: 263187Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:01
tempera, běloba, karton, 1964, 66,5 x 91 cm, sign. PD M. Šťastná 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Bílek
(1887-1961)
Akt dívky
Položka č.: 263271Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:00
tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořák
(1893-1950)
Tanec
Položka č.: 282736Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:01
lavírovaná tuš, papír, 1915, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD K. Dvořák 915, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořák
(1893-1950)
Na koni
Položka č.: 282737Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:02
lavírovaná tuš, papír, 1919, 15,5 x 18,5 cm, monogr. K.D. 19, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Fiala
(1888-1953)
Chalupy
Položka č.: 263327Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:03
tuš, tužka, papír, 10,4 x 18,7 cm, sign. PD Ferd. Fiala, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Grüner
Hory u Kassbergu
Položka č.: 282741Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:04
tužka, papír, 1883, 20 x 46,8 cm, sign. LD Grüner 19/7 83, oboustranná kresba, při okrajích mírně zašpiněný a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Pohodlíčko
Položka č.: 245628Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
L. Hajský
Překvapení
Položka č.: 198262Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Trpaslíčkové
Položka č.: 198260Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Havelka
Portrét dámy
Položka č.: 202551Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:08
tuš, papír, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hlavica
(1885-1952)
Lidové motivy
Položka č.: 243429Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09
tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Janžura
Československo 50 h
Položka č.: 257736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:10
tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jiřina Livorová
Krajina
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tři dívky s růžovými rty
Položka č.: 257724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12
tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sevilla
Položka č.: 282738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14
tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívky na louce
Položka č.: 269375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:15
tuš, papír, 8,8 x 8,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Profil muže
Položka č.: 269373Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16
tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
František Pavelka
(1894-1948)
Akt ženy
Položka č.: 269371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17
tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Houslista
Položka č.: 269369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie (z vlaku)
Položka č.: 282743Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie
Položka č.: 282742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Žena v šátku - skica
Položka č.: 263496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21
uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka W - miniatura
Položka č.: 263495Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22
tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka - miniatura
Položka č.: 263494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23
tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Svatý Antonín Paduánský
Položka č.: 263493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24
akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Miniatury
Položka č.: 263492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25
tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Anděl
Položka č.: 263491Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26
akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Muž a žena
Položka č.: 282739Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27
pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona II.
Položka č.: 257749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO